Ювентус переміг Наполі і завоював Суперкубок Італії

iSport.ua,  21 січня 2021, 00:08
0
342

Ювентус здобув перемогу над Наполі в поєдинку за Суперкубок Італії. Забитими м'ячами відзначилися Роналду і Мората.

Зустріч пройшла на стадіоні Мапей в Реджо-ді-Емілії і завершилася з рахунком 2:0 на користь "бьянконері".

Перший м'яч на 64-й хвилині забив нападаючий Кріштіану Роналду. У додатковий до другого тайму час відзначився Альваро Мората.

На 80-й хвилині форвард Наполі Лоренцо Інсіньє не реалізував пенальті, призначений після перегляду VAR.

Ювентус в дев'ятий раз за свою історію виграв Суперкубок Італії.

Ювентус - Наполі 2:0

Голи: Роналду, 64, Мората, 90 + 5

Ювентус: Щесни - Куадрадо, Бонуччі, К'єлліні, Данило - К'єза (Федеріко Бернардескі, 46), Артур, Бентанкур (Рабіо, 83), Маккенні - Кулусевскі (Мората, 81), Роналду.

Наполі: Оспіна - Ді Лоренцо, Манолас, Кулібалі, Маріу Руї (Політано, 84) - Демме (Льоренте, 84), Бакайоко (Ельмас 67) - Лосано, Зьелінскі, Лоренцо Інсіньє - Петанья (Мертенс, 72).

Попередження: Роналду - Зьелінскі

На 80-й хвилині Лоренцо Інсіньє (Наполі) не забив пенальті (промах).