Зінченко допоміг Манчестер Сіті розправитися з Астон Віллою

iSport.ua,  20 січня 2021, 22:03
0
222

Манчестер Сіті обіграв Астон Віллу в перенесеному поєдинку першого туру чемпіонату Англії. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

Перший тайм пройшов без забитих м'ячів. У другій половині зустрічі гравці Сіті двічі "розписалися" у воротах суперника - голами відзначилися Бернарду Сілва і Ілкай Гюндоган.

Український захисник "городян" Олександр Зінченко з'явився на полі на 28-й хвилині, замінивши травмованого Кайла Уокера. Результативними діями фулбек не відзначився.

Манчестер Сіті після 18 матчів набрав 38 очок і очолив турнірну таблицю АПЛ. Астон Вілла залишилася на 11-й позиції (26 балів).

Манчестер Сіті - Астон Вілла 2:0

Гол: Сілва, 79, Гюндоган (90 + 1, з пенальті).

Манчестер Сіті: Едерсон - Канселу, Стоунз, Діас, Уокер (Зінченко, 28) - Гюндоган, Родрі, Де Брюйне - Фоден, Стерлінг (Марез, 72), Сілва.

Астон Вілла: Мартінес - Таргетт (Тейлор, 77), Мінгс, Конса, Кеш - Барклі (Ремзі, 70), Луїс - МакГінн, Гріліш, Траоре (Ель-Газі, 70) - Уоткінс.

Попередження: Луїс, 69, МакГінн, 73, Тейлор, 87.