Реал з Луніним сенсаційно вилетів з Кубка Іспанії

iSport.ua,  21 січня 2021, 00:44
0
1209

Мадридський Реал вилетів з Кубка Іспанії, поступившись клубу Алькояно з Сегунди Б. Зустріч закінчилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Першими забили "вершкові" - гол на рахунку Едера Мілітао. Алькояно відповів взяттям воріт у виконанні Хосе Сольбеса.

Команди не змогли визначити переможця в основний час, і гра продовжилася в екстра-таймах. Перемогу Алькояно приніс гол Хуана Казанови.

У складі Реала дебютував український голкіпер Андрій Лунін, який провів повний матч і отримав жовту картку на 116-й хвилині.

Алькояно - Реал 2:1

Голи: Мілітао, 45 - Сольбес, 80, Касанова, 115

Алькояно: Хосе - Санчес (Хулі, 60), Ферріс, Гонсалес, Карбонель (Мольто, 60) - Рубіо (Лопес, 72), Ескалапес, Касанова, Анхель (Діакіте, 78) - Ель-Гезуані (Антон, 105), Хону (Сольбес, 60)

Реал: Лунін - Мілітао, Марело, Чуст, Одріосола (Азар, 97) - Каземіро, Вальверде, Васкес, Іско (Кроос, 97), Вінісіус (Асенсио, 91) - Маріано (Бензема, 67)

Попередження: Маріано, Одріосола, Санчес, Касанова, Лунін, Хосе

Вилучення: Лопес