Яремчук врятував для Гента нічию в матчі з Генком

iSport.ua,  22 січня 2021, 00:09
0
290
Роман Яремчук забив гол для своєї команди

Гент на виїзді розписав нічию з Генком (1: 1) у матчі 25-го туру чемпіонату Бельгії. Українець забив ювілейний гол у складі "буйволів".

Господарі відкрили рахунок на сьомій хвилині зусиллями Пола Онуачу. Через чотири хвилини український форвард Гента Роман Яремчук заробив для суперника видалення – проти футболіста сфолив Карлос Куеста.

У кінцівці першого тайму Яремчук зрівняв рахунок, забивши головою. Цей гол став 50-м для українського форварда у складі "буйволів".

Генк - Гент 1:1

Голи: Онуачу, 7 - Яремчук, 45 + 3.

Вилучення: Куеста, 12 (Генк).

Раніше повідомлялося, що керівництво Гента не відпустить Яремчука в інший клуб узимку.