iSport.ua,  21 січня 2021, 23:54
0
200
"Бордові" вирвали перемогу в "Ліверпуля"

Ліверпуль на своєму полі поступився Бернлі в поєдинку 18-го туру чемпіонату Англії. Зустріч, що пройшла на Енфілді, завершилася з рахунком 1:0 на користь "бордових".

У першому таймі "червоні" провели кілька непоганих атак, але до забитого гола справа так і не дійшла. Домінування Ліверпуля продовжилося й у другій половині зустрічі. Однак удари Мохамеда Салаха і Трента Александер-Арнольда не злякали Ніка Поупа.

Бернлі відповів непоганою атакою на 82-й хвилині, в ході якої Аліссон сфолив у власному штрафному майданчику. Рефері призначив пенальті, і Ешлі Барнс впевнено реалізував 11-метровий удар.

До слова, це перша поразка мерсисайдців на Енфілді в АПЛ з квітня 2017 року. Безпрограшна серія продовжилася 68 матчів.

Підопічні Юргена Клоппа посідають четверте місце в турнірній таблиці АПЛ. Бернлі розташувався на 16-му рядку.

Ліверпуль - Бернлі 0:1

Гол: Барнс, 83 (пен)

Ліверпуль: Аліссон - Робертсон, Матіп, Фабіньйо, Александер-Арнольд - Тіаго, Вейналдум, Шакірі (Мінаміно, 84) - Мане, Орігі (Фірміно, 57), Окслейд-Чемберлен (Салах, 57);

Бернлі: Поуп - Тейлор (Пітерс, 49), Мі, Тарковські, Лоутон - МакНіл, Браунхілл, Вествуд, Брейді (Гудмундссон, 65) - Барнс, Вуд

Попередження: Фабіньйо, Матіп - Барнс.