Петряк забив гол і зробив асист в матчі з Уйпештом

iSport.ua,  24 січня 2021, 10:19
0
229

Українець допоміг Фехервару добути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини.

В рамках 17-го туру чемпіонату Угорщини Фехервар в гостях здобув розгромну перемогу над Уйпештом з рахунком 5:0.

Український хавбек Іван Петряк з'явився на полі на 58-й хвилині поєдинку, а через дві хвилини забив гол у ворота суперника, реалізувавши вихід один на один.

Потім на 81-й хвилині українець віддав гольову передачу на Неманьї Ніколіча, який і встановив остаточний рахунок в матчі.

Ця перемога дозволила Фехервару скоротити відставання від Ференцвароша до семи очок.

У нинішньому сезоні Петряк провів 20 поєдинків у всіх турнірах, в яких забив вісім голів і віддав три асисти.

Раніше повідомлялося, що Артем Кравець - один з найкращих джокерів в Європі.