Шахтар без проблем обіграв Сілекс у контрольному матчі

iSport.ua,  26 січня 2021, 13:29
0
95

"Гірники" завершили збір у Туреччині впевненою перемогою.

Донецький Шахтар у третьому товариському матчі на зборих у Туреччині обіграв македонський Сілекс із рахунком 4:1. Поєдинок був не з легких, так як супроводжувався дощем і сильним поривчастим вітром.

Сілекс відкрив рахунок наприкінці першої половини зустрічі завдяки точному удару Тантуровського. Однак уже в другому таймі підопічні Луїша Каштру змогли відігратися - Алан Патрік забив на 55-й хвилині.

Через 10 хвилин після цього "гірники" вийшли вперед - відзначився Віктор Корнієнко, а на 69-й хвилині забив Тарас Степаненко. Фінальну крапку поставив Додо, який вразив ворота суперника в компенсований час.

Відзначимо, що команди вперше зіграли з 1999 року. Тоді вони зустрілися в рамках кваліфікації Кубка УЄФА. У першому поєдинку виграли "гірники" з рахунком 3:1, а в матчі-відповіді - Сілекс (2:1).

Поєдинок проти македонського клубу став заключним у рамках підготовчого збору в Туреччині.

Шахтар - Сілекс 4:1

Голи: Алан Патрік, 55, Корнієнко, 65, Степаненко, 69, Додо, 90 + 1 - Тантуровський, 42.

Шахтар (1-й тайм): П'ятов (к) - Болбат, Вітао, Хочолава, Матвієнко - Майкон - Мудрик, Марлос, Маркос Антоніо, Соломон - Мораес.

Шахтар (2-й тайм): Трубін - Корнієнко (Сіпріано, 79), Кривцов, Бондар, Додо, Степаненко (к), Патрік, Судаков, Фернандо, Тете, Дентіньйо.