Брюгге здобув вольову перемогу над Стандардом

iSport.ua,  31 січня 2021, 16:54
0
117

Соболь вийшов у стартовому складі і допоміг команді здобути перемогу.

Брюгге в домашньому матчі здобув вольову перемогу над Стандардом з рахунком 3:1 в матчі 23-го туру чемпіонату Бельгії.

Рахунок відкрили гості силами Бокаді. Але господарі відповіли м'ячами Ванакена, Доста і Ланга.

Український захисник Едуард Соболь вийшов з перших хвилин і був замінений на 71-й хвилині.

Брюгге лідирує в турнірній таблиці з відривом в 14 очок від Антверпена

Нагадаємо, що Брюгге є суперником Динамо в 1/16 фіналу Ліги Європи. Матчі відбудуться 18 і 25 лютого.

Брюгге - Стандард 3:1

Голи: Ванакен, 19, Дост, 41, Ланг, 49 - Бокаді, 3

Брюгге: Міньоле, Мата, Коссуну, Мехелен, Соболь (Денсвіл, 71), Вормер (баланте, 83), Рітс, Ванаку, Окереке (де Кетеларе, 60), Ланг, Дост (Баджо, 83).