Ювілейний гол Мессі допоміг Барселоні здолати Атлетик

iSport.ua,  1 лютого 2021, 00:14
0
461

Каталонці піднялися на друге місце в турнірній таблиці Ла Ліги.

У матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії Барселона обіграла Атлетик. Зустріч пройшла на Камп Ноу і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля.

На 20-й хвилині Ліонель Мессі вивів Барселону вперед. Цей гол став для аргентинця 650-м у футболці "синьо-гранатових" у всіх турнірах.

На початку другого тайму захисник каталонців Жорді Альба зрізав м'яч у свої ворота. Перемогу каталонському клубу приніс гол Антуана Грізманна на 74-й хвилині.

Барселона набрала 40 очок і піднялася на другу сходинку в таблиці Ла Ліги. В Атлетика 24 бали й 11-а позиція.

Барселона - Атлетик 2:1

Голи: Мессі, 20, Грізманн, 74 - Альба, 49 (автогол)

Барселона: Тер Штеген - Мінгеса, Араухо, Умтіті, Альба - П'янич (Роберто, 67), де Йонг, Педрі - Дембеле (Брейтуейт, 87), Мессі, Грізманн (Ленгле, 84).

Атлетик: Симон - Капа (Лекуе, 84), Альварес, Мартінес, Бершіш - Де Маркос (Беренгер, 67), Гарсія, Венседор (Весга, 66), Муніаїн - Гарсія, Вільямс (Вільялібре, 84).

Попередження: де Йонг, 47 - Рауль Гарсія, 33, Альварес, 40, Капа, 78.