Манчестер Сіті із Зінченком здобув перемогу над Бернлі

iSport.ua,  3 лютого 2021, 22:59
0
216

У матчі 22-го туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті на виїзді обіграв Бернлі (2:0), комфортно перегравши суперника.

Манчестер Сіті повів у рахунку вже на третій хвилині завдяки точному удару Габріела Жезуса. В середині першого тайму Рахім Стерлінг подвоїв перевагу Манчестер Сіті.

На 64-й хвилині на полі з'явився Олександр Зінченко, який замінив Жоау Канселу. Українець не зміг відзначитися результативними діями.

Бернлі - Манчестер Сіті 0:2

Голи: Жезус, 3, Стерлінг, 38

Бернлі: Поуп - Лоутон, Тарковський, Мі, Пітерс - Гудмундссон, Вествуд (Берсон, 81), Корк (Стівенс, 71), Макніл - Родрігес (Мумбонго, 77), Видра

Манчестер Сіті: Едерсон - Канселу (Зінченко, 64), Стоунз, Діаш, Емерік Ляпорт - Бернарду Сілва, Родрі, Гюндоган - Марез, Жезус, Стерлінг

Попередження: Едерсон - Стівенс, Мумбонго.