Динамо не втримало перемогу в матчі з болгарським ЦСКА

iSport.ua,  4 лютого 2021, 18:31
0
208

Команда Луческу зіграла внічию в контрольному матчі.

Київське Динамо зіграло внічию з софійським ЦСКА з рахунком 2:2 в контрольному матчі на зборі в Туреччині.

Кияни відкрили рахунок на 30-й хвилині поєдинку, коли Віктор Циганков реалізував вихід один на один, обігравши воротаря суперника.

"Біло-сині" могли збільшити перевагу в кінцівці першого тайму завдяки заробленому пенальті, але Віталій Буяльський не зміг його реалізувати.

Гості зрівняли рахунок на самому початку другого тайму, коли Маріо Топузов виявився один у штрафному після подачі із флангу і спокійно розстріляв ворота Георгія Бущана.

На 62-й хвилині підопічні Мірчі Луческу заробили ще один пенальті і цього разу Карлос Де Пена його реалізував.

Однак останнє слово було за болгарською командою, яка змогла зрівняти рахунок на 82-й хвилині зусиллями Ангела Бастунова, який класно пробив здалеку.

Динамо — ЦСКА 1948 2:2

Голи: Циганков, 30, Де Пена, 62 (з пенальті) - Топузов, 46, Бастун, 82

Динамо (1-й тайм): Нещерет - Миколенко, Забарний, Сирота, Караваєв - Шепелев, Андрієвський, Буяльський, Дуелунд, Циганков - Ванат.

Динамо (2-й тайм): Бущан - Кендзьора, Попов, Шабанов, Сідклей - Сидорчук, Андрієвський (Волошин, 68) - Ледньов, Родрігес, Де Пена - Супряга (Русин, 87).