Баварія зміцнилася на вершині Бундесліги, обігравши Герту

iSport.ua,  5 лютого 2021, 23:10
0
119

Баварія обіграла Герту з рахунком 1:0 в 20-му турі чемпіонату Німеччини. Єдиний гол на 21-й хвилині першого тайму забив Кінгслі Коман.

На 12-й хвилині воротар Герти Руне Ярстейн парирував удар форварда Баварії Роберта Левандовскі з пенальті.

Баварія з 48 очками закріпилася на першому місці в таблиці Бундесліги, випереджаючи Лейпциг на 10 очок, але зігравши на матч більше.

Герта - Баварія 0:1

Гол: Коман, 21

Герта: Ярстейн - Пекарік, Штарк, Торунаріга (Альдерете, 46), Міттельштедт - Даріда (Гендузі, 56), Тузара, Аскасібар (Хедіра, 81) - Лукебакіо (Лекі, 81), Піонтек (Радоніч, 63), Матеус Кунья.

Баварія: Нойер - Павар, Алаба, Зюле, Люка Ернандес - Кімміх, Сане (Дуглас Коста, 73), Мюллер, Гнабрі (Толіссо, 73), Коман) Ерік Максім Шупо-Мотінг, 86) - Левандовскі

Попередження: Даріда, Хедіра - Павар

На 12-ій хвилині Роберт Левандовскі не забив пенальті.