Аталанта з Малиновським вигравала 3:0, але не змогла перемогти Торіно

0
414

Команда з Бергамо забила тричі, але потім стільки ж пропустила.

В рамках 21-го туру чемпіонату Італії Аталанта зустрілася з Торіно.

На самому старті матчу бергамаскі створили відмінний заділ для перемоги, забивши три голи до 21-й хвилині.

Проте, ще в першому таймі Торіно зуміло скоротити відставання до мінімального, а в другому таймі зрівняти рахунок. 3:3 - остаточний результат зустрічі.

Зазначимо, що в старті Аталанти вийшов Руслан Малиновський, який відіграв 78 хвилин. Віктор Коваленко в заявку на матч не потрапив через хворобу.

Аталанта - Торіно 3:3

Голи: Ілічіч, 14, Госенс, 19, Мюріель, 21 - Белотті, 42, Бремер, 45 + 1, Бонаццолі, 84

Аталанта: Голліні - Гоcенс, Ромеро, Паломіно, Толо, Руджери (Джімсіті, 46) - Малиновський (Ламмерс, 78), де Рон, Пессіна (Пашаліч, 85) - Мюріель (Сапата, 58), Ілічіч (Олексій Андрійович Міранчук, 59).

Торіно: Сірігу - Синго (Верді, 72), Бремер, Іццо, Нкулу, Муррей (Ансальді, 55) - Лукич (Базеллі, 55), Рінкон (Гояк, 81), Мандрагора - Дзадзен (Бонаццолі, 81), Белотті.

Попередження: Паламіні, Пашаліч, Толо - Дзадзен, Нкулу