Тигрес сенсаційно вийшов у фінал клубного ЧС

iSport.ua,  7 лютого 2021, 22:07
0
552

Мексиканський Тигрес став першим фіналістом клубного чемпіонату світу, обігравши в півфіналі бразильський Палмейрас.

Зустріч завершилася мінімальною перемогою мексиканської команди. Єдиний гол забив на 54-й хвилині Андре-П'єр Жиньяк, який реалізував пенальті. Він же став героєм команди в чвертьфіналі проти південнокорейського Ульсана, коли зробив дубль і приніс команді перемогу 2:1.

Тигрес стали першою командою з Конкакаф, яка зіграє в фіналі клубного чемпіонату світу. Суперник мексиканців визначиться 8 лютого в матчі Баварії і Аль-Ахлі.