Барселона вирвала перемогу над Бетісом

iSport.ua,  8 лютого 2021, 00:05
0
235

Барселона в гостях здобула вольову перемогу з рахунком 3:2 над Бетісом в матчі 22-го туру Прімери.

Барселона провалила перший тайм, пропустивши від Іглесіаса і не завдала жодного удару по воротах суперника. На 57-й хвилині на поле вийшов Ліонель Мессі, а вже через дві хвилини він зрівняв рахунок. Ще через 9 хвилин Руїс автоголом вивів Барселону вперед, але незабаром виправився, вразивши вже чужі ворота.

Перемогу Барселоні на 87-й хвилині точним ударом приніс Трінкал. Каталонці залишилися на другому місці, розділяючи його з Реалом.

Бетіс - Барселона 2:3

Голи: Іглесіас, 38, Руїс, 75 - Мессі, 59, Руїс, 68 (авт.), Трінкан, 87

Бетіс: Роблес - Емерсон, Манді, Руїс, Морено - Руйбаль (Родрі, 65), Пол (Родрігес, 76), Гуардадо, Хуанма (Тельо, 76) - Н. Фекір (Каналес, 82) - Іглесіас (Морон, 81) .

Барселона: тер Штеген - Мінгеса, Араухо (де Йонг, 12), Ленгле, Альба - Пьянич (Трінкан, 57), Бускетс (Умтіті, 77), Пуч (Мессі, 57) - Дембеле, Грізманн, Брайтвейт (Педрі, 46) .

Попередження: Руїс - де Йонг, Дембеле, Бускетс.