iSport.ua,  8 лютого 2021, 12:00
0
434

Відбувся заключний спаринг "біло-синіх" у Туреччині.

В рамках останнього товариського матчу на зборі в Туреччині київське Динамо здобуло переконливу перемогу над БАТЕ (5:2).

У першому таймі підопічні Мірчі Луческу зняли всі питання про переможця двобою, забивши три голи.

Спочатку голом відзначився Віктор Циганков, який з розвороту на лінії штрафного майданчика завдав удар у дальній кут воріт. Другий м'яч вийшов особливо красивим - Карлос де Пена зі штрафного пробив точно в дев'ятку. Третій же м'яч в ворота БАТЕ відправив свій же захисник Копітовіч.

У другому таймі головний тренер Динамо Мірча Луческу провів велику ротацію, що вплинуло на хід зустрічі. Білоруський клуб зумів вирівняти гру, а на 78-й хвилині відіграв один м'яч завдяки точному удару Умарова.

Однак на цьому команди не зупинилися. За останні п'ять хвилин було забито ще три м'ячі, двічі відзначилися кияни Міккель Дуелунд і Жерсон Родрігес. Ще один гол у складі БАТЕ забив Сорока.

Динамо Київ - БАТЕ 5:2

Динамо: Бущан (Нещерет, 46, (Моргун, 86)) - Миколенко (Сідклей, 67), Попов (Сирота, 72), Забарний (Шабанов, 58), Караваєв (Кендзьора, 46) - Андрієвський, Шепелев (Сидорчук, 46 ), Буяльський (Дуелунд, 72), Де Пена (Родрігес, 46), Циганков (Ледньов, 62) - Бесєдін.