iSport.ua,  9 лютого 2021, 00:10
0
178

Дублем у господарів відзначився нападник Луїс Суарес.

Атлетіко на своєму полі зіграв внічию із Сельтою в матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії. Зустріч завершилася з рахунком 2:2.

Гості забили першими - на 13-й хвилині голом відзначився Санті Міна. На 45-й хвилині Атлетіко зрівняв рахунок завдяки м'ячу Луїса Суареса.

На початку другого тайму уругваєць оформив дубль. Все йшло до перемоги "матрацників", проте на 90-й хвилині Сельта змогла уникнути поразки.

Атлетіко перервав серію з восьми перемог у чемпіонаті. За підсумками 22 турів команда Дієго Сімеоне займає перше місце в турнірній таблиці Ла Ліги, набравши 51 очко. Сельта розташувалася на 10-му рядку (26 балів).

Атлетіко - Сельта 2:2
Голи: Л. Суарес, 45, 50 - Міна, 13, Феррейра, 89

Атлетіко: Облак - Льоренте, Савич, Феліпе (Торрейра, 46), Хіменес, Лоді - Коке, Кондогбіа, Сауль - Корреа, Л. Суарес.

Сельта: Бланко - Мальо, Араухо, Мурільйо, Карікол - Тапіа - Мендес, Д. Суарес, Ноліто (Соларі, 69) - Аспас, Міна (Феррейра, 76).

Попередження: Феліпе, Хіменес - Тапіа, Д. Суарес.