iSport.ua,  13 лютого 2021, 17:13
0
86

Команда Сімеоне продовжує впевнено очолювати таблицю Прімери.

Атлетіко в гостях здобув перемогу над Гранадою з рахунком 2:1 в матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії.

Рахунок відкрив на 63-й хвилині Маркос Льоренте, але через три хвилини господарі відігралися зусиллями Янхеля Еррери. А ось на гол Анхеля Корреа на 75-й хвилині відповіді у Гранади не знайшлося.

Завдяки цій перемозі команда Дієго Сімеоне зміцнила свою лідируючу позицію в чемпіонаті Іспанії, відірвавшись від Реала на 8 очок і маючи одну гру в запасі.

Гранада - Атлетіко 1:2

Голи: Янгель Еррера, 66 - Льоренте, 63, Корреа, 75

Гранада: Руй Сілва - Дуарте, Херман Санчес, Вальєхо - Нева, Фульке (Кіна, 79), Етек (Янгель Еррера, 58), Монторо (Гоналон, 69) - Мачис (Соро, 79), Моліна, Кенеді (Пуертас, 69).

Атлетіко: Хмара - Феліпе, Савич, Ермосо - Сауль, Карраско, жоффрей кондогбіа (Врсалько, 46), Коке, Льоренте - Корреа, Луїс Суарес.

Попередження: Луїс Суарес, Сауль, Савич, Коке, Карраско.