Аталанта Малиновського та Коваленка вирвала перемогу над аутсайдером Серії А

iSport.ua,  14 лютого 2021, 18:03
0
217

Єдиний гол в матчі забив Луїс Мюріель.

Аталанта на виїзді здобула мінімальну перемогу над Кальярі в матчі 22-го туру чемпіонату Італії. Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь бергамасків.

Переможний гол на 90-й хвилині забив нападаючий Луїс Мюріель. У компенсований до другого тайму час арбітр призначив пенальті у ворота Аталанти, але після перегляду VAR початковий вердикт був скасований.

Українські півзахисники Аталанти Віктор Коваленко і Руслан Малиновський розпочали матч в запасі. Малиновський вийшов на поле на 85-й хвилині, але результативними діями не відзначився.

Аталанта займає сьому сходинку в турнірній таблиці Серії А, набравши 40 очок. Кальярі знаходиться на 18-му місці (15 очок).

Кальярі - Аталанта 0:1

Гол: Мюріель, 90

Кальярі: Краньо - Ругані, Годін, Валюкевич (Черрі, 90 + 1) - Лікоянніс, Марін (Дейола, 86), Нандес, Дзаппа - Наінгголан (Дункан, 79) - Педро, Симеона (Паволетті, 79)

Аталанта: Спортьелло - Паломіно, Ромеро, блазня (Мехлу, 62) - Джімсіті, Пессіна (Де Роон, 46), Пашаліч (Олексій Андрійович Міранчук, 46), Госенс ​​- Фройлер, Ілічіч (Мюріель, 69) - Сапата (Малиновський, 85)

Попередження: Валюкевич, Ругані, Лікоянніс - Ромеро, Ілічіч, Де Роон