Хет-трик Мбаппе дозволив ПСЖ розгромити Барселону в Лізі чемпіонів

iSport.ua,  16 лютого 2021, 23:55
0
579

Паризький клуб зробив суттєву заявку на вихід у чвертьфінал.

Французький ПСЖ навіть без двох своїх травмованих лідерів Неймара і Ді Марії розгромив на Камп Ноу Барселону з рахунком 4:1 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У першому таймі нічого не віщувало біди для господарів - спокійний початок матчу з мінімумом моментів, поки арбітр не призначив пенальті. Френкі де Йонг опинився на газоні у штрафному парижан і лише на повторі вдалося побачити, що йому заплів ноги Кюрзава. 11-метровий впевнено реалізував Мессі.

Втім ПСЖ досить швидко рахунок зрівняв. Кюрзава прострілив на Верратті, той віддав на Мбаппе, який на замаху прибрав Деста і пробив у дев'ятку.

Після забитого гола ПСЖ створив ще пару моментів, коли тер Штегену довелося вступати у гру, відбиваючи удари Кюрзави і Кіна.

З іншого боку, арбітр міг залишати гостей у меншості - Гуйє ще на 20-й хвилині заробив першу жовту картку і кілька разів порушував правила на другу, але арбітр пошкодував його, а в перерві Почеттіно від гріха подалі його замінив.

Другий тайм уже пройшов під диктовку ПСЖ і голи стали відображенням переваги. Спершу Паредес закинув на Флоренці, Алессандро легко втік від Деста і прострілив - м'яч рикошетом відскочив до Мбаппе, який пробив під поперечину.

Мбаппе тут же міг робити хет-трик, але врятував тер Штеген. А ось після подачі зі штрафного від Передеса й удару з воротарської Кіна під поперечину голкіпер господарів не врятував.

Крапку в грі шикарним ударом у верхній кут у контратаці 3 на 2 поставив все той же Кілліан Мбаппе.

4:1 на виїзді - суттєва заявка ПСЖ для загальної перемоги. У Барселони ще є шанс відігратися в Парижі 10 березня.

Барселона - ПСЖ 1:4

Голи: Мессі, 27 (пен) - Мбаппе, 35, 65, 85, Кін, 70.

Барселона: Тер Штеген - Дест (Мінгеса, 71), Піке (Пуч, 79), Лангле, Альба - де Йонг, Бускетс (П'янич, 79), Педрі (Трінкал, 79) - Грізманн (Брейтуейт, 85) - Мессі, Дембеле.

ПСЖ: Навас - Флоренці (Керер, 89), Маркіньйос, Кімпембе, Курзава - Паредес, Гуйє (Еррера, 46) - Кін (Данилу, 85), Вератті (Дракслер, 73), Мбаппе - Ікарді.

Попередження: Гуйє, 20.