Порту сенсаційно обіграв Ювентус

iSport.ua,  17 лютого 2021, 23:52
0
382

В рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів португальський клуб з мінімальною перевагою переграв італійський гранд.

На другій хвилині поєдинку туринці подарували гол супернику. Бентанкур в своїй штрафній віддав неточний пас на Щесни, який перехопив Таремі і вразив ворота. До перерви Ювентус провів кілька небезпечних атак, які не завершились голом.

На самому початку другого тайму Порту збільшив свою перевагу. Марега вдало обіграв в стіночку з партнером і розстріляв ворота Ювентуса. Все йшло до того, що Порту добуде суху перемогу, проте К'єза на 82-й хвилині відіграв один м'яч, який став дуже важливим в двоматчевому протистоянні.

Матч-відповідь Ювентус - Порту відбудеться дев'ятого березня в Туріні. Початок зустрічі о 22:00 за Києвом.

Порту - Ювентус 2:1

Голи: Таремі, 2, Марега, 46 - К'єза, 82

Порту: Маркесін - Манафа, Мбемба, Пепе, Зайду - Корона (Ндіайе, 90 + 1), Урібе, Олівейра (Консейсау, 90), Отавіо (Діас, 57) - Марега (Груїч, 66), Таремі.

Ювентус: Щесни - Данило, де Лігт, К'єлліні (Демірал, 35), Алекс Сандро - К'єза, Рабіо, Бентанкур, Маккенна (Мората, 63) - Кулусевські (Ремсі, 77), Роналду.

Попередження: ... - де Лігт, Данило, Демірал, Алекс Сандро.