iSport.ua,  20 лютого 2021, 19:00
0
355

Команда Шарана здобула другу перемогу поспіль.

Олександрія на своєму полі розгромила Минай з рахунком 3:0 в матчі 15-го туру чемпіонату України.

Рахунок був відкритий в кінцівці першого тайму, коли Лучкевич відзначився після гольової передачі Ковальця. Після перерви Олександрія відзначилася ще двічі. Голи на рахунку Валерія Бондаренка та Романа Вантуха, який скористався помилкою воротаря Миная Антона Каніболоцького.

Зазначимо, що зоряний форвард Миная Артем Мілевський не вийшов на поле, залишившись на лавці запасних.

Олександрія з 23 очками піднялася на п'яте місце в турнірній таблиці УПЛ, тоді як Минай залишається на останньому місці.

Олександрія - Минай 3:0

Голи: Лучкевич, 40, Бондаренко, 51, Вантух, 57.

Олександрія: Білик - Пашаєв (Стецков, 83), Дубра (Бабогло, 56), Бондаренко, Мірошниченко - Лучкевич, Банада (Калюжний, 83), Гречишкін, Вантух - Ковалець (Новиков, 83) - Шастал(Устименко, 68).

Минай: Каніболоцький - Маембе, Ковтун (Ковтун, 66), Матіч, Карась, Малепе - Нурієв, Ткачук (Петрусенко, 66), Сніжко (Хахльов, 85), Одуена (Ахмедзаде, 66) - Шиндер (Шпак, 85).

Попередження: Пашаєв, 14 - Ткачук, 4.