Ворскла уникла поразки в матчі з Інгульцем

iSport.ua,  21 лютого 2021, 15:55
0
152

Полтавчани двічі за ходом матчу виявлялися в ролі наздоганяючих.

Інгулець і Ворскла зіграли внічию з рахунком 2:2 в матчі 15-го туру чемпіонату України.

Рахунок на 22-й хвилині відкрив екс-гравець Ворскли Младен Бартулович, який реалізував пенальті.

Полтавчани відігралися завдяки голу Руслана Степанюка в дебюті другої половини гри, але незабаром Ніка Сичинава знову вивів Інгулець вперед. Нічию Ворсклі приніс Владислав Кулач, який реалізував пенальті на 76-й хвилині.

Для Інгульця нічия стала дев'ятою в нинішньому сезоні - команда з 12 очками йде десятою в турнірній таблиці. Ворскла, яка п'ять матчів не виграє, залишається на п'ятому місці.

Інгулець - Ворскла - 2:2

Голи: Бартуловіч, 21 (пен), Сітчінава, 62 - Степанюк, 48, Кулач, 76 (пен)

Інгулець: Малюк - Коваленко (Щедрий, 65), Балан, Ковальов, Квасний - Козак (Синегуб, 88), Запорожець (Сейтхалілов, 90 + 4), Кучеренко, Бартулович, Шишка - Сітчінава.

Ворскла: Різник - Пердута, Чеснаков, Яворський, Скляр - Цітаішвілі (Челядин, 58), Пуцлін, Тілль (Кравчук, 69), Кане - Кулач - Степанюк (ДеНоойєр, 80).

Попередження: Сітчінава, 17, Кучеренко, 38, Малюк, 90 + 2 - Челядин, 59, Яворський, 63, Пуцлін, 90