Шахтар здобув впевнену перемогу над Рухом

iSport.ua,  21 лютого 2021, 19:05
0
205

"Гірники" відправили у ворота суперника по голу в кожному таймі.

Шахтар обіграв львівський Рух з рахунком 2:0 в матчі 15-го туру чемпіонату України.

"Гірники" досить швидко відкрили рахунок в матчі - вже на 9-й хвилині Тете відправив м'яч у ворота.

На 60-й хвилині Шахтар подвоїв свою перевагу - Карасюк сфолив на Віта в штрафний, а Майкон реалізував пенальті.

Рух дограв матч в меншості. Уже в компенсований час пряму червону картку за грубий фол отримав воротар гостей Олександр Бандура.

Після цієї перемоги команда Луїша Каштру набрала 33 очки і зрівнялася за набраними очками з Динамо, у якого залишається матч в запасі.

Шахтар - Рух 2:0

Голи: Тете, 10, Майкон, 60 (пен.)

Шахтар: Трубін - Додо, Віта, Матвієнко, Корнієнко - Степаненко (Майкон, 46) - Тете (Соломон, 70), Марлос, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 70), Коноплянка (Тайсон, 70) - Мораес (Фернандо, 76).

Рух: Бандура - Гагун, Зец, Білий, Мисик - Карасюк (Варфоломєєв, 89) - Бойчук (Русин, 66), Притула, Федорчук (Кухарук, 89), Климчук (Лях, 65) - Кухаревич (Кондраков, 61).

Попередження: Віта, Додо, Алан Патрік - Кухаревич, Притула, Карасюк, Варфоломєєв.

На 90+5-й хвилині був вилучений Олександр Бандура (Рух) (грубе порушення).