Динамо насилу вирвало нічию у матчі проти Десни

iSport.ua,  21 лютого 2021, 21:35
0
416

"Сіверяни" догравали поєдинок у меншості.

Київське Динамо розписало мирову з Десною в поєдинку 15-го туру чемпіонату України. Зустріч пройшла в Києві на стадіоні імені Лобановського і завершилася з рахунком 1:1.

У першому таймі команди голів не забивали. На початку другої половини зустрічі "сіверяни" вийшли вперед завдяки голу Філіпа Будковського.

На 87-й хвилині Десна залишилася в меншості після видалення Дениса Безбородька. Кияни зрівняли рахунок лише в компенсований до другого тайму час - голом з пенальті відзначився Віктор Циганков.

За підсумками 15 турів Динамо очолює перший рядок в турнірній таблиці УПЛ, набравши 34 очки. "Біло-сині" випереджають Шахтар на один пункт. Десна займає четверте місце - 24 бали.

Десна - Динамо - 1:1

Голи: Будковський (53) - Циганков (92, пенальті).

Десна: Паст - Полегенько, Тамм, Імереков, Мостовий - Єрмаков, Арвеладзе (Гітченко, 70) - Калитвинцев (Картушов, 82), Гуцуляк (Безбородько, 82), Тотовіцький - Будковський (Чепурненко, 94).

Динамо: Бущан - Караваєв, Миколенко, Забарний, Кедзера - Сидорчук, Шепелєв (Шапаренко, 65) - Родрігес, Буяльський, Циганков, Бесєдін (Супряга, 86).

Попередження: Єрмаков (9), Арвеладзе (69), Безбородько (83) - Бесєдін (45+1), Родрігес (69), Циганков (80), Миколенко (89).

Вилучений: Безбородько, 87 (друга жовта картка).