Манчестер Юнайтед обіграв Ньюкасл і повернувся на друге місце в АПЛ

iSport.ua,  21 лютого 2021, 23:05
0
73

Манкуніанці засмутили суперника трьома голами, пропустивши при цьому в свої ворота один м'яч.

Манчестер Юнайтед завдав поразки Ньюкаслу (3:1) в домашньому матчі 25-го туру чемпіонату Англії.

Рахунок на 30-й хвилині відкрив нападаючий Маркус Решфорд. Кілька хвилин після того Аллан Сен-Максімен відновив паритет.

На початку другого тайму господарі знову вийшли вперед - голом відзначився Деніел Джеймс. Фінальну крапку в матчі поставив Бруну Фернандеш, який реалізував пенальті.

Команда Оле-Гуннара Сульшера набрала 49 очок і піднялася на другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Англії. Ньюкасл має в активі 25 балів і займає 17-е місце.

Манчестер Юнайтед - Ньюкасл 3:1

Голи: Рашфорд, 30, Джеймс, 57, Фернандеш, 75 - Сен-Максімен, 36

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Шоу, Лінделеф, Магуайр, Ван-Біссака, - Фред, Матіч - Джеймс (Мата, 88), Бруну Фернандеш, Рашфорд (Шоретайр, 89) - Мартіаль (Грінвуд, 70)

Ньюкасл: Дарлоу - Льюїс, Кларк, Ласселс, Крафт - Хейден, Уіллок, Шелві - Альмірон (Гейл, 79), Сен-Максімен (Мерфі, 77), Жоелінтон (Фрейзер, 59)

Попередження: Фернандеш - Хейден, Жоелінтон