Дніпро-1 здобув виїзну перемогу над Олімпіком

iSport.ua,  22 лютого 2021, 21:20
0
143

Команда Йовичевича впевнено відсвяткувала перемогу.

Дніпро-1 на виїзді здобув перемогу над Олімпіком з рахунком 2:0 у матчі 15-го туру чемпіонату України.

Обидва голи були забиті в другому таймі зустрічі. Спершу, на початку тайму, захисник олімпійців Іссіар Драме зрізав м'яч у власні ворота, а в кінцівці матчу відзначився Сергій Булеца.

Команда Ігоря Йовичевича набрала 14 очок і піднялася на 10-те місце, тоді як Олімпік з 17 балами - на дві позиції вище.

Олімпік - Дніпро-1 0:2

Голи: Драме, 50 (авт.), Булеца, 88

Олімпік: Чекотун - Пасіч, Драме, Снурніцин, Зотько - Альваренга, Хамелюк (Завійський, 61), Бабенко, Політило, Тейшейра (Беніто, 60) - Каргбо-молодший.

Дніпро-1: Юрчук - Тейлор, Дуглас, Логінов, Дубінчак - Назаренко (Булеца, 71), Ігнатенко, Пихаленок (ді Франко, 76), Чуже (Цуріков, 76) - Когут - Довбік (Хобленко, 89).

Попередження: Політило, Зотько, Пасіч, Беніто - Ігнатенко.