Баварія розбила Лаціо в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

iSport.ua,  23 лютого 2021, 23:58
0
278

Лаціо на своєму полі поступився Баварії в поєдинку 1/ 8 фіналу Ліги чемпіонів. Зустріч, що пройшла в Римі, завершилася з рахунком 4:1 на користь мюнхенців.

Баварія забила вже на дев'ятій хвилині - голом відзначився форвард Роберт Левандовські. На 24-й хвилині Джамал Мусіала подвоїв перевагу німецької команди, пробивши точно з-за меж штрафного.

У кінцівці першого тайму Лерой Сані довів рахунок до розгромного. На 47-й хвилині гравець Лаціо Ачербі зрізав м'яч в свої ворота. У тих, хто програв, відзначився Хоакін Корреа.

Зустріч у відповідь команд відбудеться 17 березня на Альянц-Арені.

Лаціо - Баварія 1:4

Голи: Корреа, 49 - Левандовскі, 9, Мусіала, 24, Сане, 42, Ачербі, 47 (АГ).

Лаціо: Рейна - Патрік (Худт, 53), Ачербі, Мусаккьо (Луліч, 31) - Лаццарі, Мілінкович-Савич (Катальді, 81), Лейва (Ескаланте, 53), Луїс Альберто (Жан-Даніель Акпа-Акпро, 81), Марушич - Іммобіле, Корреа

Баварія: Нойер - Зюле, Боатенг, Алаба, Девіс - Кімміх, Горецка (Мартінес, 63) - Сане (Сарр, 90), Мусіала (Чупо-Мотінг, 90), Коман (Ернандес, 75) - Левандовські

Попередження: Альберто, Лукас Лейва, Корреа, Марушич, Ескаланте - Кімміх, Коман.