Ференцварош Реброва вилетів з Кубка Угорщини

iSport.ua,  25 лютого 2021, 07:00
0
505

Кривдником підопічних українського тренера став Фехервар.

Ференцварош під керівництвом українського фахівця Сергія Реброва в поєдинку 1/8 фіналу Кубка Угорщини поступився Фехервару з рахунком 1:2 і вилетів з турніру.

Рахунок в матчі був відкритий гостями вже на восьмій хвилині зустрічі зусиллями Ніколича, який реалізував пенальті, але через п'ять хвилин рахунок на табло знову став рівним після автоголу у виконанні Стопіри. Переможний м'яч Фехервар забив в кінцівці першого тайму, а його автором став все той же Стопіра, який тепер вже відзначився у воротах суперника.

Зазначимо, що в стартовому складі на матч в складі команди Реброва вийшли двоє українців - Ігор Харатін і Олександр Зубков, а у Фехервара в основі вийшов Іван Петряк. Всі троє відіграли на полі по 76-77 хвилин.

Ференцварош - Фехервар 1:2

Голи: Стопіра, 13, автогол - Ніколич, 8, з пенальті, Стопіра, 40