iSport.ua,  27 лютого 2021, 19:08
0
133

Команда Максимова перервала серію з п'яти матчів без перемог.

Ворскла обіграла Олександрію з рахунком 3:1 в матчі 16-го туру чемпіонату України.

Ініціативою в матчі володіли гості, які більше нагнітали і створювали моменти. Але при цьому в першому таймі єдиний гол забив Владислав Кулач.

Тиск Олександрії дав плоди на початку другого тайму, коли Владислав Бабогло рахунок зрівняв. Правда, Ворскла швидко прийшла в себе і знову вийшла вперед - дебютний гол в УПЛ забив люксембуржець Олів'є Тілль.

А ще через 7 хвилин Банада завалив Челядина в штрафний олександрійців і арбітр призначив пенальті. Кулач переграв Білика з одинадцятиметрової позначки.

Команда Юрія Максимова набрала 25 очок і залишається на п'ятому місці. Олександрія - на шостій позиції з 22 балами.

Ворскла - Олександрія 3:1

Голи: Кулач, 39, 77 (пен.), Тілль, 70 - Вантух, 55

Ворскла: Різник - Пердута, Чеснаков, Альюне - Тілль (Де Ноойєра, 82), Пуцлін, Скляр, Цітаішвілі (Сапай, 65) - Кані (Луїзао, 65), Степанюк (Челядин, 72) - Кулач.

Олександрія: Білик - Мірошниченко, Бабогло, Бондаренко, Вантух (Стецьків, 80) - Лучкевич (Третьяков, 46), Банада (Новиков, 81), Гречишкін, Шастал (Устименко, 67) - Ковалець (Мишенко, 89) - Сітало.

Попередження: Де Ноойєра - Гречишкін, Вантух, Шастал, Банада, Сітало.