Кухаревич голом на 96-й хвилині приніс Руху перемогу над Колосом

iSport.ua,  27 лютого 2021, 21:35
0
324

Рух в кінцівці вирвав перемогу в матчі з двома вилученнями.

Львівський Рух здобув вольову перемогу над Колосом з рахунком 2:1 в матчі 16-го туру чемпіонату України.

Гра проходила під акомпанемент сильного дощу, що позначилося як на стані поля, так і стилі гри - командам довелося боротися і грати в силовий футбол.

Погода позначилася і на забитих м'ячах у грі. Колос відкрив рахунок у першому таймі завдяки невдалій грі на виході воротаря Руху Мисака, який кулаком зрізав м'яч у свої ворота.

Через три хвилини після початку другої половини зустрічі підопічні Івана Федика зрівняли рахунок зусиллями Данила Кондракова.

В останні хвилини Колос заволодів ініціативою і кинув всі сили на те, щоб вирвати перемогу, але в компенсований час завдяки фантастичному удару Миколи Кухаревича виграв Рух.

Львівська команда залишила зону вильоту, піднявшись на 11-й рядок, тоді як Колос залишився на сьомій позиції.

Колос - Рух 1:2

Голи: Мисак, 35 (автогол) - Кондраков, 48, Кухаревич, 90 + 6

Колос: Волинець - Чорноморець, Новак, Гавриш, Кравченко - Задоя (Мілько, 53) - Антюх (Данфі, 78), Богданов, Оріховський (Костишин, 67), Чурко (Ільїн, 67) - Лисенко (Ісаєнко, 78)

Рух: Мисак - Зец, Білий, Стаменкович - Мисик, Федорчук, Карасюк, Притула (Кухарук, 46) - Кондраков (Кухаревич, 64), Климчук (Бойчук, 64) - Борячук

Попередження: Задоя, Костишин - Зец, Білий, Мисик

Вилучення: Костишин, 90 + 2 (друге попередження) - Мисик, 90 (друге попередження)