Минай завдяки двом пенальті обіграв Олімпік

iSport.ua,  28 лютого 2021, 16:41
0
300

Олімпік на виїзді не зумів впоратися із закарпатським клубом.

У матчі 16-го туру чемпіонату України Минай на своєму полі здобув перемогу над Олімпіком з рахунком 2:1.

Всі голи в цьому поєдинку були забиті в першому таймі. На 13-й хвилині нападаючий Миная Анатолій Нурієв реалізував пенальті, але через деякий час Нкенг ударом головою зрівняв рахунок.

У компенсований до першого тайму час Нурієв знову забив з 11-метрової точки. Більше ніхто в цьому поєдинку забити так і не зміг.

Зазначимо, що на 85-й хвилині Нурієв був видалений - він отримав другу жовту картку.

Минай - Олімпік 2:1

Голи: Нурієв, 13 (пен.), 45 + 2 (пен.) - Нкенг, 21.

Минай: Попович - Малепе, Ковтун, Карась, Маембе - Ткачук, Кожанов (Пиняшко, 68), Хахльов (Сніжко, 75), Мілевський (Ахмедзаде, 68, Матіч, 90), Нурієв - Шиндер (Одуена, 90).

Олімпік: Альімі - Зотько, Драме, Лебеденко, Цимбалюк (Снурніцин, 90) - Бабенко, Пасіч, Хамелюк (Таллес, 59), Тейшейра - Нкенг, Каргбо.

Попередження: Нурієв, Ковтун, Кожанов, Попович - Драме, Каргбо, Тейшейра, Лебеденко.

Вилучення: Нурієв, 85 (повторне попередження).