iSport.ua,  2 березня 2021, 23:40
0
114

Туринці засмутили суперника трьома голами без відповіді.

Ювентус здобув розгромну перемогу над Спецією в матчі 25-го туру чемпіонату Італії. Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь команди Андреа Пірло.

У першому таймі команди голів не забивали. При цьому туринці мали шанс вийти вперед уже на 10-й хвилині, але гол Федеріко К'єзи скасував арбітр. А на 42-й хвилині Кріштіану Роналду прострілив із середньої дистанції і потрапив у штангу.

На 62-й хвилині Ювентус нарешті забив - автором гола став Альваром Мората. В середині другого тайму К'єза подвоїв перевагу своєї команди.

Крапку в матчі поставив Роналду - форвард увірвався до штрафного і з легкістю переграв суперника.

Ювентус знаходиться на третьому місці в таблиці Серії А, набравши 49 очок. Спеція розташовується на 16-му рядку (25 балів).

Ювентус - Спеція 3:0
Голи: Мората, 62, К'єза, 71, Роналду, 89

Ювентус: Щесни - Данило, Алекс Сандро, Демірал, Фработта (Бернардескі, 61) - Бентанкур, Маккенна (Мората, 61), Кулусевскі (Ді Пардо, 88), Рабйо, К'єза (Ремзі, 72) - Роналду.

Спеція: Проведель - Ерліч, Вінья, Терці, Маркіцца (Бастоні, 86), Маджоре (Акампора, 72) - Лео Сена (Агум, 86), Естевес, Джасі, Фаріас (Верде, 72) - Нзола (Галабінов, 72).

Попередження: Фработта, Демірал.