Динамо пробилося в півфінал Кубка України, здолавши Колос у серії пенальті

iSport.ua,  3 березня 2021, 20:00
0
208

В основний і додатковий час команди голів не забивали.

У рамках півфіналу Кубка України київське Динамо на своєму полі зуміло здолати ковалівський Колос.

Поєдинок видався доволі напруженим для обох команд. Кожен із суперників створював моменти, однак довести справу до забитого м'яча ніяк не виходило. У підсумку основний час так і закінчився без голів, і команди змушені були провести на полі ще два екстра-тайми.

Втім, і за ці додаткові 30 хвилин жодна з команд не зуміла забити - і, в результаті, переможця зустрічі визначила серія пенальті.

Динамо і Колос ішли нарівні, по черзі забиваючи 11-метрові, а потім почалися справжні нерви. За рахунку 3:3 Ледньов пробив у сторону від правої штанги, однак Колос не зміг скористатися цією помилкою суперника - Бойко потягнув удар Задої.

Потім Караваєв не зміг забити пенальті - Волинець стравився з ударів у "шістку". Але й тут на гостей чекало розчарування: Гавриш пробив низом по центру, але Бойко залишився на місці і впорався з ударом.

Після цього все й вирішилося: Андрієвський без проблем пробив "з точки", а ось Ільїн відправив м'яч трохи вище воріт і, тим самим, подарував киянам перемогу. Таким чином, київське Динамо вийшло в півфінал турніру.

Динамо Київ - Колос 0:0 (4:3 - за пен.)

Динамо Київ: Бойко - Караваєв, Забарний, Сирота, Миколенко (Тимчик, 116) - Сидорчук (Андрієвський, 116) - Циганков (Родрігес, 25), Шапаренко, Буяльський, де Пена (Ледньов, 67) - Бєсєдін (Супряга, 96).

Колос: Волинець - Золотов, Гавриш, Петров, Чорноморець - Богданов (Нгамба, 90 + 2), Задоя - Данфа (Ільїн, 74), Д. Костишин (Мілько, 115), Антюх - Лисенко (Оріховський, 81).

Попередження: де Пена, Родрігес - Золотов, Д. Костишин, Богданов, Чорноморець.