Алан Патрік не забив пенальті в кубковому матчі проти Агробізнесу

0
267

Бразилець не зміг вивести "гірників" уперед у матчі Кубка України.

У матчі 1/4 фіналу Кубка України Агробізнес зустрічається із Шахтарем.

На 52-й хвилині зустрічі "гірники" мали всі шанси вийти вперед. Манор Соломон впав у штрафному суперника, однак арбітр зустрічі Сергій Бойко показав йому жовту за симуляцію. Втім, потім він відправився подивитися VAR, після чого скасував своє рішення і призначив пенальті у ворота Агробізнесу.

Виконував 11-метровий удар Алан Патрік, однак він не зумів відправити м'яч у сітку - і рахунок на табло так і залишився 0:0.

Відзначимо, що Агробізнес відразу після цього провів успішну контратаку: Сергій Петров забив у ворота "гірників", але перед цим заліз в офсайд - і взяття воріт відмінили. VAR підтвердив офсайд у Петрова.

Команди вже відіграли основний час, але так і не змогли забити. Тепер суперникам належить відіграти два екстра-тайми по 15 хвилин.