Барселона розгромила Севілью і пробилася у фінал Кубка Іспанії

iSport.ua,  4 березня 2021, 00:42
0
347

В рамках матчу-відповіді півфіналу Кубка Іспанії Барселона обіграла Севілью. Зустріч завершилася перемогою господарів в овертаймі - 3:0.

Перший поєдинок між цими командами завершився з рахунком 2:0 на користь підопічних Хулена  Лопетегі, тому для виходу в фінал каталонцям потрібно було забивати як мінімум два м'ячі і при цьому не пропустити.

І Барселона з цим завданням впоралася. Каталонці вийшли вперед вже на 12-й хвилині. Автором забитого гола став Усман Дембеле. На 72-й хвилині Севілья могла зрівняти рахунок, але Лукас Окампос не зумів реалізувати пенальті.

Наприкінці зустрічі Жерар Піке забив другий гол, який перевів матч у додатковий час. В овертаймі вирішальний гол забив Мартін Брейтуейт.

За сумою двох матчів каталонці пробилися до фіналу турніру, де зустрінуться з переможцем пари Леванте - Атлетік.

Барселона - Севілья 3:0 (перший матч 0:2)

Голи: Дембеле, 12, Піке, 90 + 4, Брайтвейт, 95.

На 73-й хвилині Лукас Окампос (Севілья) не забив пенальті (воротар).

Барселона: тер Штеген - Мінгеса (Фірпо, 78), Піке, Ленгле - Десь (Грізманн, 62), Ф. де Йонг, Бускетс (Моріба, 78), Альба - Дембеле (Трінкал, 89), Мессі, Педрі (Брайтвейт, 89).

Севілья: Вацлік - Відаль (Навас, 54), Кунде, Карлос, Акунья (Рекік, 54) - Хордан (Ель Хаддаді, 106), Фернандо Торрес (Окампос, 61) - Сусо (А. Гомес. 79), Л. де Йонг (Ракітіч, ​​54), Ен-Несірі.

Попередження: Мінгеса, Мессі - Фернандо, Хордан, Кунде, Ен-Несірі

На 90 + 2-й хвилині був видалений Режес Фернандо (Севілья) (друге попередження).

На 104-й хвилині був видалений Люк де Йонг (Севілья) (неспортивна поведінка, не на полі).