Гол Додо приніс Шахтарю перемогу над Олімпіком

iSport.ua,  6 березня 2021, 19:00
0
199

"Гірники" перервали серію з двох поразок поспіль.

Шахтар обіграв Олімпік в поєдинку 17-го туру чемпіонату України. Зустріч пройшла в Києві на стадіоні імені Лобановського і завершилася з рахунком 1:0 на користь "гірників".

Єдиний гол на 24-й хвилині забив бразилець Додо. Футболіст отримав діагональну передачу від Майкон, потім увірвався в штрафну і відкрив рахунок.

На 38-й хвилині форвард Олімпіка Нкенг забив м'яч у відповідь, але суддя відмінив взяття воріт після перегляду системи VAR.

Номінальні господарі догравали зустріч удесятьох - другу жовту картку отримав Руслан Бабенко.

Завдяки цій перемозі "гірники" перервали серію з двох поразок поспіль. Команда Луїша Каштру займає друге місце в таблиці УПЛ, набравши 36 балів. Олімпік розташовується на восьмій сходинці (17 балів).

Олімпік - Шахтар 0:1

Гол: Додо, 24

Олімпік: Бетім - Пасіч, Снурніцин, Зотько, Лебеденко - Завійський (Романовський, 74), Таллес (Каргбо-молодший, 65), Бабенко, Політило, Тейшейра - Нкенг.

Шахтар: Трубін - Додо, Віта, Матвієнко, Ісмаїлі - Майкон - Тете (Коноплянка, 90), Марлос, Маркос Антоніо (Дентіньо, 71), Тайсон (Соломон, 80) - Мораес (Судаков, 72).

Попередження: Нкенг, Бабенко, Тейшейра, Дентіньо - Ісмаїлі

На 83-й хвилині був видалений Руслан Бабенко (Олімпік) (друге попередження).