iSport.ua,  7 березня 2021, 19:00
0
231

Луганчанам принесли перемогу дублі Гладкого і Сайядманеша.

Луганська Зоря розгромила Львів з рахунком 4:0 в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги

Підопічні Віктора Скрипника відкрили рахунок вже на дев'ятій хвилині поєдинку, коли Олександр Гладкий прийняв м'яч після скидання Дениса Фаворова і з лінії воротарського розстріляв ворота гостей. Через чотири хвилини перевагу луганчан подвоїв Аллахьяр Сайядманеш, який в дотик переправив м'яч у сітку воріт після шикарної передачі від Гладкого.

Ще через три хвилини Гладкий оформив дубль, добивши м'яч у ворота після метушні у штрафному після подачі з кутового.

В кінці першого тайму Сайядманеш також оформив дубль, замкнувши навіс з лівого флангу від Дмитра Хомченовського.

Після перерви львів'яни спробували переламати хід подій на полі, але розрив у чотири м'ячі виявився занадто великим.

Для луганського клубу це рекордна сьома перемога поспіль у рамках матчів УПЛ. Після 16 ігор в активі Зорі 32 очки і третє місце в турнірній таблиці УПЛ з відставанням від Шахтаря в чотири бали, але у "гірників" зіграно на один матч більше.

У наступному турі Зоря зіграє проти лідера київського Динамо.

Зоря - Львів 4:0

Голи: Гладкий, 9, 15, Сайядманеш, 13, 39

Зоря: Василь - Циганікс (Ємець, 81), Ханна, Вернидуб (Руфат, 63), Фаворов (Цвек, 63) - Іванисеня - Кочергін, Юрченко - Хомченовський - Сайядманеш (Громов, 46), Гладкий (Шахаб, 46)

Львів: Костик - Грисьо, Романчук, Міхоубі, Якимець - Довгий - Брикнер (Сабіно, 83), Ернест (чиряк, 68) - Шина, Вієйра (Казлаускас, 83) - Нич (Захарків, 83)

Попередження: Вернидуб, Кочергін - Міхоубі, Романчук