Динамо в матчі з видаленням і пенальті розгромило Минай

iSport.ua,  7 березня 2021, 16:02
0
112

Кияни засмутили суперника трьома без відповіді голами.

Київське Динамо здобуло впевнену перемогу над Минаєм у матчі 17-го туру чемпіонату України. Зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь команди Мірчі Луческу.

У першому таймі команди голів не забивали, хоча у киян було кілька непоганих моментів. В одному з епізодів м'яч потрапив у руку Піняшка в штрафному майданчику, але арбітр Монзуль, послухавши підказку відеоасистента, відмовилася призначати пенальті.

Після перерви тиск на ворота гостей тільки посилився, і незабаром кияни відкрили рахунок. Сергій Сидорчук отримав м'яч біля штрафного і вразив кут воріт Миная.

Через чотири хвилин Минай залишився в меншості - Монзуль видалила Малепе. Потім Де Пена подвоїв перевагу своєї команди.

Крапку в матчі поставив Жерсон Родрігес, який реалізував пенальті. Примітно, що спочатку 11-метровий довірили пробити Бесєдіну. Але голкіпер Миная Попович парирував удар форварда Динамо.

Однак Монзуль здалося, що воротар залишив лінію воріт; суддя змусила киян перебити пенальті. Родрігес успішно впорався з цим завданням.

Завдяки перемозі Динамо набрало 40 очок у турнірній таблиці і збільшило відрив від Шахтаря, що йде другим, до чотирьох балів. Минай займає 12-у сходинку з 13 пунктами.

Динамо Київ - Минай 3:0

Голи: Сидорчук, 52, Де Пена, 56, Родрігес, 90 + 1 (пен.)

Динамо Київ: Бущан - Кендзьора (Родрігес, 64), Забарний, Сирота, Миколенко (Сідклей, 81) - Сидорчук - Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 63), Буяльський (Андрієвський, 81), Де Пена (Дуелунд, 72) - Бесєдін.

Минай: Попович - Книш, Ковтун, Матіч (Маембе, 60), Лопиренок (Карась, 55), Малепе - Хахльов, Сніжко, Піняшко (Кополовець, 71) - Ахмедзаде (Кожанов, 55), Мілевський (Шиндер, 60).

Попередження: Матіч, Лопиренок, Мілевський

На 54-й хвилині був видалений Рипо Терсайу Малепе (Минай) (грубе порушення).