Манчестер Юнайтед у напруженому дербі здолав Манчестер Сіті

iSport.ua,  7 березня 2021, 20:35
0
490

"Червоні дияволи" перервали 28-матчеву безпрограшну серію "городян" у всіх турнірах.

Манчестер Юнайтед здобув перемогу над Манчестер Сіті в поєдинку 27-го туру англійської Прем'єр-ліги. Зустріч пройшла на стадіоні Етіхад і завершилася з рахунком 2:0 на користь "червоних дияволів".

Вже на першій хвилині матчу команда Сульшера отримала право на 11-метровий удар. Пенальті успішно реалізував півзахисник Бруну Фернандеш.

На початку другого тайму Люк Шоу встановив остаточний рахунок у матчі.

Український хавбек Сіті Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і провів на полі всі 90 хвилин.

Підопічні Оле-Гуннара Сульшера перервали 28-матчеву безпрограшну серію Манчестер Сіті у всіх турнірах. При цьому "городяни" і досі лідирують в турнірній таблиці, набравши 65 очок. МЮ розташувався на другій сходинці - 54 бали.

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед 0:2

Голи: Фернандеш, 2 (пен.), Шоу, 50

Манчестер Сіті: Едерсон - Канселье (Уокер, 65), Діаш, Стоунз, Зінченко - Гюндоган, Родрі, Де Брюйне - Марез, Жезус (Фоден, 71), Стерлінг.

Манчестер Юнайтед: Хендерсон - Ван-Біссака, Лінделеф, Магуайр, Шоу - Мактоміней, Фред - Джеймс, Фернандеш (Вільямс, 90 + 3), Рашфорд (Грінвуд, 73) - Мартіаль (Матіч, 86).

Попередження: Магуайр, Шоу, Хендерсон.