iSport.ua,  8 березня 2021, 16:01
0
105

Підопічні Олександра Рябоконя забили по два голи в кожному з таймів.

В рамках 17-го туру чемпіонату України Десна здобула розгромну перемогу над Рухом. Поєдинок пройшов у Львові завершився з рахунком 4:0 на користь "сіверян".

Десна вийшла вперед вже в середині першого тайму. Сігурдссон припустився грубої помилки в штрафний, в результаті якої м'яч опинився у Євгена Чепурненка. Футболіст завдав удар з близької дистанції і вивів підопічних Рябоконя вперед.

На 43-й хвилині Десна подвоїла свою перевагу. А в другому таймі "сіверяни" довели рахунок до розгромного. Спочатку відзначився Філіп Будковський, а потім - Олексій Гуцуляк.

Десна займає четверте місце в таблиці УПЛ, набравши 30 очок. Рух - 12-й (13 балів).

Рух - Десна 0:4

Голи: Чепурненко, 21, Картушов, 43, Будковський, 62, Гуцуляк, 65

Рух: Мисак, Сігурдссон (Гагун, 46), Білий, Зец, Гліха, Федорчук, Карасюк, Мартинюк (Сич, 46), Бойчук, Борячук (Климчук, 46), Кондраков (Кухаревич, 68).

Десна: Паст, Конопля, Тамм, Гітченко, Картушов (Калитвинцев, 76), Мостовий, Огиря, Гуцуляк (Сухоцький, 82), Тотовицький, Будковський (Дегтярьов, 82), Чепурненко (Єрмаков, 76).

Попередження: Будковський, Кондраков, Гліха, Мостовий, Федорчук.