Боруссія Д стала першим чвертьфіналістом Ліги чемпіонів

iSport.ua,  10 березня 2021, 02:55
0
361
"Боруссія Д" пробилася в наступне коло Ліги чемпіонів

Дортмундська "Боруссія" вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів, зігравши внічию з іспанською "Севільєю" в матчі-відповіді 1/8 фіналу - 2:2.

Перший матч в Іспанії завершився перемогою німців з рахунком 3:2.

Героєм зустрічі став форвард Боруссії Д Ерлінг Холанд, який записав на свій рахунок дубль, забивши на 35-й і на 54-й хвилині. Причому другий гол був забитий з пенальті з другої спроби після скасування голу Ерлінга.

На 68-й хвилині з пенальті Юссеф Ен-Несері відквитав один м'яч, а на шостій компенсованій хвилині він же зробив дубль, але нічиєї 2:2 виявилося для Севільї замало, щоб іти далі.

Боруссія - Севілья 2:2 (загальний рахунок 5:4)

Голи: Холанд, 35, 54 (пен) - Ен-Несірі, 69 (пен), 90+6.

Боруссія: Хітц - Морей (Меньє, 90+5), Джан, Хуммельс, Шульц (Загаду, 89) - Дахуд, Ділейні, Беллінхем - Азар (Пасслак, 67), Холанд, Ройс.

Севілья: Боно - Навас, Кунде, Карлос, Акуна - Хордан (Гомес, 60), Фернандо (Ракітич, ​​86), Оскар (Торрес, 79) - Сусо (Мунір, 86), Ен-Несірі, Окампос (Де Йонг, 60).

Попередження: Морей, 20, Холанд, 55, Джан, 67 - Акуна, 40, Хордан, 55, Кунде, 51, Оскар, 71, Фернандо, 76, Карлос, 77.