iSport.ua,  10 березня 2021, 22:12
0
102

"Матрацники" збільшили відрив від Барселони на шість очок.

Атлетіко здобув вольову перемогу над Атлетіком у перенесеному матчі 18-го туру чемпіонату Іспанії. Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь "матрацників".

Гості вийшли вперед на 21-й хвилині зусиллями Ікера Муньяїна. У доданий до першого тайму час Маркос Льоренте відновив паритет.

Переможний м'яч на початку другої половини зустрічі забив Луїс Суарес. Уругваєць впевнено реалізував пенальті.

Атлетіко набрав 62 очки і зміцнив лідерство в таблиці Ла Ліги. Відрив від Барселони, що йде другою, становить шість балів. Атлетік - восьмий (33 очка).

Атлетіко - Атлетік 2:1

Голи: Льоренте, 45+2, Суарес, 51 (пен) - Муньяїн, 21

Атлетіко: Облак - Тріпп'єр, Савич, Феліпе, Ермосо - Карраско (Лоді, 89), Коке, Льоренте (Кондогбіа, 89), Лемар (Сауль, 68) - Суарес (Торрейра, 72), Феліш (Корреа, 67).

Атлетик: Симон - Де Маркос (Капа, 81), Нуньєс, Альварес, Бершіш - Беренгер, Лопес (Венседор, 73), Весга (Гарсія, 59), Муньяїн (Морсільйо, 81) - Вільямс, Гарсія (Вільялібре, 74).

Попередження: Феліпе, 43, Лоді 90+4 - Де Маркос, 38, Весга, 41.