Голи Салаха і Мане принесли Ліверпулю перемогу над Лейпцигом

iSport.ua,  11 березня 2021, 00:16
0
184

Мерсисайдці повторно обіграли команду Юліана Нагельсманна.

Ліверпуль здобув перемогу над Лейпцигом у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Зустріч пройшла на Пушкаш-Арені в Будапешті і завершилася з рахунком 2:0.

У першому таймі глядачі голів не побачили, хоча в обох команд було кілька непоганих моментів. На 19-й хвилині Діогу Жота пробив у створ воріт після розіграшу кутового, але Аліссон ефектно парирував удар.

У середині першого тайму Еміль Форсберг міг вивести свою команду вперед, проте його удар прийшовся повз воріт. На 71-й хвилині рахунок відкрив Мохаммед Салах. Через кілька хвилин Садіо Мане подвоїв перевагу своєї команди.

Нагадаємо, що перший матч також завершився з рахунком 2:0 на користь мерсисайдців. За сумою двох зустрічей Ліверпуль пройшов в 1/4 фіналу турніру.

Ліверпуль - Лейпциг 2:0
Голи: Салах, 71, Мане, 74

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнолд, Робертсон (Цімікас, 90), Кабак, Філліпс - Фабіньйо, Вейналдум (Мілнер, 82), Мане (Окслейд-Чемберлен, 90), Тіаго Алькантара (Кейта, 71) - Діогу Жота (Орігі, 71), Салах.

РБ Лейпциг: Гулачі - Клостерманн, Упамекано, Мукіеле, Нкунку - Ольмо (Айдара, 72), Камплі (Серлот, 46), Адамс, Забітцер, Форсберг (Клюйверт, 60) - Поульсен (Хван Хі Чхан, 60).