ПСЖ зіграв внічию з Барселоною і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

iSport.ua,  11 березня 2021, 11:09
0
85

"Синьо-гранатові" так і не змогли зробити камбек.

У Парижі на Парк де Пренс ПСЖ зіграв внічию з Барселоною (1:1) в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Після провалу в першому поєдинку каталонцям потрібно було чудо, щоб забезпечити собі путівку в наступний раунд, адже для цього їм потрібно було забивати бодай 4 голи. З перших же хвилин підопічні Рональда Кумана почали робити спроби забити.

Відмінні моменти створювали Мессі і Дембеле, проте особливої ​​небезпеки вони не становили для Кейлора Наваса. Ліонель міг відкрити рахунок ще на 9-й хвилині зустрічі, але м'яч полетів вище воріт після його удару зі штрафного.

До середини першого тайму чудову нагоду змарнував Дембеле - Навас відбив його удар, і нікого з каталонців не виявилося на добиванні, а ще через кілька хвилин парижан врятувала перекладина після удару Деста.

Після такого потужного початку від Барселони здавалося, що у них є шанс на камбек, але тут у ворота гостей призначили пенальті. Під час атаки ПСЖ Ленгле в своєму штрафному наступив на ногу Мауро Ікарді, буквально роззуваючи його цим, і арбітр вирішив, що тут потрібно показати на крапку.

11-метровий впевнено реалізував Кіліан Мбаппе, і шанси Барселони почали танути. Але вже через шість хвилин після цього Ліонель Мессі повернув інтригу в гру, потужно пробивши з-за меж штрафного майданчика у лівий верхній кут.

Цей м'яч додав "синьо-гранатовим" впевненості, і вони продовжили насідати на ворота Наваса, але безуспішно. А в компенсований час стався, напевно, ключовий момент матчу.

Курзава сфолив у власному штрафному майданчику на Грізманна, і суддя призначив пенальті. До м'яча підійшов Мессі і пробив в правий кут, але Навас стрибнув в ту ж сторону і відбив удар. Можливо, цей незабитий пенальті вирішив результат поєдинку.

У другому таймі Барселона виглядала трохи гірше, ніж в першій половині поєдинку, але продовжувала контролювати м'яч і створювати чимало моментів. Однак реалізувати їх каталонці ніяк не могли.

Знову розкішні моменти упустили Мессі, Грізманн, Дембеле, який вийшов на заміну, і, в підсумку, фінальний свисток зафіксував нічию - 1:1.

Таким чином, ПСЖ зумів впоратися з Барселоною і вийти в чвертьфінал найпрестижнішого єврокубкового турніру.

ПСЖ - Барселона - 1:1

Голи: Мбаппе, 31 (пен.) - Мессі, 37.