iSport.ua,  12 березня 2021, 23:42
0
352

Бергамаски не помітили опору аутсайдера Серії А.

Аталанта з легкістю здолала Спецію в поєдинку 27-го туру чемпіонату Італії. Зустріч пройшла в Бергамо і завершилася з рахунком 3:1 на користь команди Гасперіні.

У першому таймі команди голів не забивали, проте в другій половині зустрічі бергамаски засмутили суперника відразу трьома м'ячами.

У складі переможців дубль оформив Маріо Пашаліч, ще один гол забив Луїс Мюріель. У гостей відзначився Роберто Пікколі.

Українські півзахисники Аталанти Віктор Коваленко і Руслан Малиновський почали матч у запасі. Малиновський вийшов на поле на 66-й хвилині, але результативними діями не відзначився.

Аталанта набрала 52 очки і займає четвертий рядок у турнірній таблиці чемпіонату Італії. Спеція - 16-а (26 балів).

Аталанта - Спеція 3:1

Голи: Пашаліч, 54, 73, Мюріель, 55 - Пікколі, 82

Аталанта: Спортьєлло - Толой Паломіно, Джімсіті (Ромеро) - Мехлу, Де Рон, Фройлер, Госенс ​​(Руджері), Пашаліч (Пессіна) - Ілічіч (Малиновський), Мюріель (Сапата).

Спеція: Зут - Вінья (Акампора), Ісмаїлі (Шабо), Ерліч, Маркіцца - Лео Сена, Річчі, Маджоре (Естевес) - Верде (Фаріас), Нзола (Пікколі), Г'ясі.

Попередження: Толой, Де Рон.