Шахтар здобув розгромну перемогу над Десною

iSport.ua,  14 березня 2021, 19:10
0
310

"Гірники" засмутили суперника чотирма без відповіді голами.

У матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги Шахтар розгромив Десну. Поєдинок, що пройшов на київському НСК Олімпійський, завершився з рахунком 4:0 на користь "гірників".

Команда Луїша Каштру вийшла вперед на 34-й хвилині. Шахтар заробив пенальті, який упевнено реалізував Тете. Десна могла відновити паритет, але після удару Андрія Тотовицького м'яч потрапив у штангу.

На 75-й хвилині Манор Соломон подвоїв перевагу номінальних господарів. Через дві хвилини ізраїльський хавбек оформив дубль. А після цього другий гол забив і Тете.

Після цієї перемоги Шахтар набрав 39 очок. "Гірники" розташовуються на другому місці в турнірній таблиці, відстаючи від Динамо на чотири бали. Десна йде четвертою (30 очок).

Шахтар - Десна 4:0

Голи: Тете 34 (пен), 80, Соломон, 74, 77.

Шахтар: Трубін - Додо, Матвієнко, Кривцов, Бондар - Тете (Тайсон, 81), Алан Патрік (Судаков, 81), Маркос Антоніо (Марлос, 60), Майкон - Соломон (Коноплянка, 81), Мораес (Дентіньо, 71).

Десна: Паст (Литовка, 88) - Тамм, Імереков, Полегенько, Мостовий - Картушов (Сухоцький, 86), Огиря, Гуцуляк - Калитвинцев (Арвеладзе, 76), Тотовіцкій (Безбородько, 86), Чепурненко (Дегтярьов, 46).

Попередження: Огиря 30, Імереков 34 - Матвієнко 40, Додо 67.