Голи Бесєдіна і Сидорчука принесли Динамо перемогу над Зорею

iSport.ua,  14 березня 2021, 18:56
0
209

Кияни не зазнали проблем у матчі з командою Віктора Скрипника.

Динамо обіграло Зорю в центральному матчі 18-го туру чемпіонату України. Поєдинок пройшов у Запоріжжі на Славутич-Арені і завершився з рахунком 2:0 на користь киян.

У першому таймі команди голів не забивали, хоча у "біло-синіх" було кілька непоганих моментів на початку зустрічі.

Рахунок на 55-й хвилині відкрив нападаючий Артем Бесєдін. Через кілька хвилин хавбек Сергій Сидорчук дальнім ударом подвоїв перевагу своєї команди.

Динамо продовжує лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату України, набравши 43 очки. Підопічні Віктора Скрипника розташовуються на третьому рядку (32 бали).

Зоря - Динамо 0:2