iSport.ua,  16 березня 2021, 23:53
0
461

"Городяни" обіграли суперника завдяки голам Де Брюйне і Гюндогана.

Манчестер Сіті обіграв менхенгладбаську Боруссію в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Зустріч, що пройшла на стадіоні Етіхад, завершилася з рахунком 2:0 на користь "городян".

Команда Пепа Гвардіоли вийшла вперед вже на 12-й хвилині. Кевін Де Брюйне завдав потужного удару під поперечину з-за меж штрафного.

Через кілька хвилин Ілкай Гюндоган подвоїв перевагу "городян". Німецький хавбек отримав "зрячу" передачу від Філа Фодена, вийшов один на один з воротарем суперника і пробив точно в "дев'ятку".

Український півзахисник "городян" Олександр Зінченко почав матч на лавці запасних і з'явився на полі на 63-й хвилині. Результативними діями він не відзначився.

Перший матч завершився з таким же рахунком. За підсумками двох зустрічей англійська команда пробилася до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Манчестер Сіті - Боруссія М 2:0

Голи: Де Брюйне, 12, Марез, 18.

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Діаш (Ляпорт, 70), Кансельє (Зінченко, 63) - Сілва (Агуеро, 75), Родрі (Фернандіньйо, 63), Гюндоган (Стерлінг, 70) - Марез, Де Брюйне, Фоден.

Боруссія: Зоммер - Лайнер, Гинтер, Ельведі (Янчке, 88), Бенсебаїні (Вендт, 88) - Хофманн, Нойхаус, Закарія - Штіндль (Траоре, 80) - Емболо (Вольф, 65), Тюрам (Плеа, 65).

Попередження: Кансельє, 55, Фернандіньйо, 82 - Лайнер, 61.