Челсі вибив Атлетіко з Ліги чемпіонів, перемігши в домашньому поєдинку

iSport.ua,  17 березня 2021, 23:59
0
256

Лондонський Челсі на своєму полі обіграв мадридський Атлетіко (2:0) в рамках поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Підопічні Томаса Тухеля з перших хвилин контролювали хід зустрічі. В середині тайму "матрацники" зуміли вирівняти хід зустрічі, проте на 34-й хвилині "сині" провели шикарну контратаку, яка завершилася голом Зіеша.

У другому таймі Атлетіко намагався зрівняти рахунок, проте всі старання були безрезультатні. У кінцівці зустрічі на поле вийшов Емерсон у Челсі. Бразилець на 94-й хвилині першим же дотиком наніс точний удар у ворота мадридського клубу, який завершився голом.

Отож, Челсі вперше з 2014 року вийшов в чвертьфінал Ліги чемпіонів, обігравши мадридський Атлетіко з загальним рахунком 3:0.

Челсі - Атлетіко 2:0

Голи: Зіеш, 34, Емерсон, 90 + 4.

Челсі: Менді - Аспілікуета, Зума, Рюдігер - Джеймс, Канте, Ковачич, Алонсо (Чілуелл, 90 + 3) - Зіеш (Пулішіч, 77), Хаверц (Емерсон, 90 + 3) - Вернер (Хадсон-Одоі, 83).

Атлетіко: Облак - Тріпп'єр (Лемар, 70), Савич, Хіменес, Лоді (Ермосо, 46) - Льоренте, Коке, Сауль, Карраско (Дембеле, 53) - Суарес (Корреа, 59), Феліш.

Попередження: Хаверц, 30 - Лоді, 31, Сауль, 51, Хіменес, 60, Коке, 72.

Вилучений: Савич, 82.